Výběr velikostí

Přece byste nechtěli, aby vaše dítě chodilo jen po dvou, po chodníku a navíc jen za příznivého počasí! Není nad to vyválet se pěkně ve sněhu, zahrabat se do listí, proskákat všechny kaluže a uplácat si bábovku z bláta!

Velikosti jednotlivých produktů naleznete pod každým produktem. V případě nejistoty, vám rádi vše přeměříme.

Jak si správně vybrat?

Rodiče mají tendenci kupovat větší velikosti oblečení pro děti – aby dítko unosilo oblečení déle a třeba jej odnosilo i více dětí v rodině. U oblečení v našem eshopu se nemusíte bát, že z něj dítko rychle vyroste…u velikosti je vždy uvedena min a max výška dítěte či věk.

Jednotlivé kousky vám  rádi přeměříme. Oblečení můžete i kombinovat velikostně. Zvolit bundu ve větší a kalhoty v menší velikosti a přesto stejné bravy (jde u oblečení značky *BMS*). Doplnit výbavu softshell bundou a holinkami, či kloboučkem nebo funkčním prádlem.

Nepromokavé kalhoty mají upravovatelný pas nebo lacl se šlemi - to  oceníte u menších dětí. Nikde nefouká a nevyhrnují se trika či svetry. Sundat takové oblečení je hračka i pro školkáčka. 

Více rad a tipů

Rodiče mají tendenci kupovat větší velikosti oblečení pro děti – aby dítko unosilo oblečení déle a třeba jej odnosilo i více dětí v rodině. U oblečení Ocean Rainwear a Rainbusters se nemusíte bát, že z něj dítko rychle vyroste…u velikosti je vždy uvedena min a max výška dítěte.

Proč si koupit právě naše nepromokavé oblečení?

Většina oblečení je tzv. rostoucí. Softshelové bundy mají náplety u rukávů, kalhoty jsou často do nápletu se stahovátekem, nohavice také do nápletu nebo gumičky s brzdičkou. Kapuce u bund jsou z bezpečnostních důvodů odpínací.  Mikina Windsmoother v naší nabídce je jeden z nejlepších kousků pro děti vůbec - neprofoukne a je v něm teplo - navíc má odpínatelnou kapucu.

Soupravy kalhot a bund mají kapuce, které je možné používat vytažené nebo schovat do límce. Na kalhotech jsou u kotníků gumičky nebo jsou rovné, vždy je tam však pásek, kterým kalhoty zafixujete na boty či do bot. Konec vyhrnutým nohavicím a promoklým ponožkám. U kalhot do pasu je pas upravovatelný dle velikosti dítka.

Kalhoty s laclem nabízí poměrně hodně ochrany, a to i bez bundy v teplejším počasí – protože pokrývají záda vysoko.

Pokračovat do e-shopu