E-shop

Zateplená souprava kalhoty a bunda tmavě/světle modrá

Nepromokavá souprava je vhodná do deště, bláta a hlavně do sněhu. Je zateplená polarfleecem a tak nemusíte dětem podvlékat spodní vrstvu (tepláky či punčochy). 

Skladem
1 195 Kč 1 395 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

Tato zateplená souprava může nahradit zimní kombinézu a je tedy možné ji využít celoročně. Kalhoty mají nastavitelné odpínatelné kšandy. Rukávy a nohavice soupravy jsou zakončeny zipem a stahováním na suchý zip, takže se nikam nevyhrnují a zůstávají na místě.

Na kotnících mají kalhoty reflexní pásek certifikované značky 3M (Scotchlite). Na konci nohavice jsou pásky k přidržení kalhot pod botu nebo do boty. Certifikovaný PU 210 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEx), ze kterého je vyrobena řadí tuto soupravu do kategorie špičkového sportovního oblečení pro děti.

Nechte děti klidně vydovádět, vyskákat nebo vyběhat, protože ani údržba tohoto praktického nepromokavého kompletu není žádná věda. Při ušpinění stačí soupravu osprchovat nebo vyprat na jemný program 30°C a vyvěsit. Vhodná i do nižších teplot, tato zateplená nepromokavá souprava je jako dělaná na koulování, stavění sněhuláků a skotačení ve sněhu na chalupě nebo na horách.

Vybírat můžete z varianty s nebo bez obrázku piráta. Obrázek piráta je na zádech a nohavici.

Předchozí Následující