E-shop

Souprava kalhoty a bunda modrozelené proužky 128

Nepromokavá souprava je vhodná do deště, bláta a využijete ji i do sněhu (doporučujeme obléknout teplou vrstvu pod kalhoty – tepláky, punčochy). Soupravy jsou pro děti roztříděny podle věku. 

Skladem
750 Kč 1 075 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

Komplet se prodává jako souprava nepromokavé bundy s kapucí a obrázkem papouška na zádech,  nepromokavých kalhot do pasu pro velikost 110 až 128. Souprava je opatřena rukávy a nohavicemi, které jsou zakončeny elastickou manžetou, takže se nikam nevyhrnují a zůstávají na místě. 

Na kotnících a na přední straně bundy je reflexní pásek certifikované značky 3M (Scotchlite). Na konci nohavice jsou pásky k přidržení kalhot pod botu nebo do boty. Certifikovaný PU 220 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEx), ze kterého je vyrobena řadí tuto soupravu do kategorie špičkového sportovního oblečení pro děti. Vodní sloupec 10000 mm.

Nechte děti klidně vydovádět, vyskákat a vyběhat, protože ani údržba tohoto praktického nepromokavého kompletu není žádná věda. Při ušpinění stačí soupravu osprchovat nebo vyprat na jemný program 30°C a vyvěsit. A navíc, s touhle nepromokavou soupravou pořídíte vašim prckům slušivé a praktické voděodolné oblečení na ven v barvě, kterou mají rádi.

Předchozí Následující