E-shop

Souprava kalhoty a bunda limeta 6 let

Nepromokavá souprava je vhodná do deště, bláta a využijete ji i do sněhu (doporučujeme obléknout teplou vrstvu pod kalhoty – tepláky, punčochy). Soupravy jsou pro děti roztříděny podle věku.

Skladem
690 Kč 1 075 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

 Komplet se prodává jako souprava nepromokavé bundy s kapucí a nepromokavých kalhot s laclem ve velikosti 1 až 5 let nebo jako souprava skládající se z nepromokavé bundy s kapucí  a nepromokavých kalhot do pasu pro věk 6 až 12 let. Souprava je opatřena rukávy a nohavicemi, které jsou zakončeny elastickou manžetou, takže se nikam nevyhrnují a zůstávají na místě. Kalhoty mají nastavitelné kšandy.

Na kotnících mají kalhoty reflexní pásek certifikované značky 3M (Scotchlite). Na konci nohavice jsou pásky k přidržení kalhot pod botu nebo do boty. Certifikovaný PU 210 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEx), ze kterého je vyrobena řadí tuto soupravu do kategorie špičkového sportovního oblečení pro děti.

Nechte děti klidně vydovádět, vyskákat a vyběhat, protože ani údržba tohoto praktického nepromokavého kompletu není žádná věda. Při ušpinění stačí soupravu osprchovat nebo vyprat na jemný program 30°C a vyvěsit. A navíc, s touhle nepromokavou soupravou pořídíte vašim prckům slušivé a praktické voděodolné oblečení na ven v barvě, kterou mají rádi.

Předchozí Následující