Reference

Kvalitní oblečení do děštivých dnů

Konečně holinky, které oblékne i naše dítko s „tlustou nožkou“. Hurá.

Lenka Kosová

Bambusové kukličky už mají holky na sobě a navlékají je občas i panenkám (to, když je venku teplo a ony je nemohou nosit). Díky za prima výrobek. Nosíme je i pod helmu na kola.

Patricie Skuhravá

Zdravím, pořídili jsme vaše Windmoother bundičky a byla to výborná volba. Dovolená v Rakousku bundy řádně prověřila. Bundy neprofoukly a dětem v nich bylo teplo.

Jaroslav Černý

Musím vám ihned napsat, jak moc jsme spokojeni s rybářskými kalhotami pro děti. Kluci je navlékly hned jak balíček dorazil a vypadá to, že v nich půjdou i spát. Nejlepší dárek k narozeninám. Díky moc.

Petra Opatová

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za zaslané rybářské holinky. Pro syna to byl dar s velkým D a dodnes se jich nemůže nabažit. Děkuji a přeji hezký den.

Helena Heierová

Dekuji velice, kalhoty jsou super a deti jsou nadšené. Hodne štěstí.

Kliner

Hezký den Hanko, zakoupila jsem pro dcerku růžovou soupravu a jsme z ní nadšeni. Já i moje Sára. Sárinka je tak trochu kluk a tak už neílím z neustálého napomínání - sem nelez budeš špinavá ats. kalhoty ji navléknu na běžné oblečení a když je sucho tak je zabalím zpět do batohu. Opravdu nám oblečení Ocean ušetřilo mnohé nervy a praní, budu vás doporučovat.

Nikola Kohoutová a Sára

Dobrý den, musím vám napsat jak se nám nosí oblečení Ocean, které jsme zakoupili i internetovém obchodě. Naše dvojčata Natálka a Veronika by nejraději v bundách s vílou chodila i spát. Kalhoty jsou perfektně vysoké, a tak holkám nekoukají holá záda. Díky za prima obchod, určitě se vrátíme.

Noskovi

Třebíč

Včera mi dorazil balíček s tyrkysovou soupravou pro našeho synka. Musím říci, že jsem nečekala, že materiál bude tak příjemný. Syn se v něm vůbec nepotí a lítá po hřišti i v kalužích. Děkujeme!

Pochopová

Praha 3