E-shop

Windmoother bunad s kapucí beere

Nová *BMS*  Antarctic Fleece Windsmoother bunda je vyrobena z vysoce kvalitní tkaniny. Antarctic Fleece Wind je ideální pro udržení  tělesného tepla  a zaručuje ho  i při extrémně nízkých teplotách optimální tepelnou izolaci. 

Skladem
950 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

Antarctic Fleece je prodyšný. Hydrofobní látka absorbuje přirozenou tělesnou vlhkost směrem ven a zůstává zcela suchá. Vzhledem k vysoké odolnosti materiálu, a to i v extrémních podmínkách použití  je mikina ideální i pro velkou zimu a sport.

Kapuce slouží nejen jako módní doplněk, ale hlavně pro ochranu uší a hlavy. Kapuce je odpínatelná na zip, což usnadňuje nošení ve více vrstvách (dětem kapuce zbytečně netlačí do zad třeba v kočárku nebo při nošení batohu). Nízký objem a hmotnost zaručuje volnost pohybu, tak je i tato bunda ideální izolační vrstvou pod další oblečení třeba bundy do deště apod. Materiál Antarctic Fleece Wind je ve větru teplejší a odolnější než běžný fleece. Jako vnější bunda do větrného počasí určitě obstojí :-).

Antarctic Fleece netvoří  žmolky  a to ani po mnoha vypráních. Na údržbu nenáročná mikina – stačí vyprat na 30°C a nechat uschnout  - schne velmi rychle.

Předchozí Následující