E-shop

Nepromokavé kalhoty tyrkys

Dětské nepromokavé kalhoty jsou vhodné pro celoroční použití. Ať už do deště, sněhu či jen letní rosy - vaše děti si tyhle kalhoty oblíbí natotata a snadno se je naučí i oblékat.

Skladem
650 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

Kalhoty mají na kotnících reflexní pásek a na bocích reflexní logo BMS. Kalhoty jsou do gumičky, samozřejmostí je i gumička pod či do boty, která drží kalhoty tam, kde mají být. Gumička se používá při botce s drážkou - jakou je třeba holinka pod botu. Při trekové či jiné robustnější obuvi doporučujeme používat bez gumičky či s gumičkou do boty.  Certifikovaný PU 210 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEx), ze kterého jsou vyrobeny řadí tyto kalhoty do kategorie špičkového sportovního oblečení pro děti. V pase je stahovací gumička s knoflíky. Pas dítka tak můžete upravit a kalhoty dobře padnou i drobným dětem.

Kalhoty umožňují dětem příjemný pohyb a jsou ideálním kusem oblečení na hraní. Nechte děti klidně vydovádět, vyskákat a vyběhat, protože ani údržba těchto praktických nepromokavých kalhot není žádná věda. Při ušpinění stačí kalhoty osprchovat nebo vyprat na jemný program 30°C a vyvěsit.

*BMS* je německá značka oblečení do deště.

Přeměřte prosím dítko před objednávkou.

Předchozí Následující