E-shop

Nepromokavé kalhoty s hvězdami 122

Dětské nepromokavé kalhoty jsou vhodné pro celoroční použití. Ať už do deště, sněhu či jen letní rosy - vaše děti si tyhle kalhoty oblíbí natotata a snadno se je naučí i oblékat.

Skladem
860 Kč

Podívejte se na tabulky s výběrem velikostí

Kalhoty mají na kotnících reflexní pásek a na bocích reflexní logo BMS. Kalhoty jsou do gumičky, samozřejmostí je i gumička pod či do boty, která drží kalhoty tam, kde mají být. Gumička se používá při botce s drážkou - jakou je třeba holinka pod botu. Při trekové či jiné robustnější obuvi doporučujeme používat bez gumičky či s gumičkou do boty. Certifikovaný PU 210 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEx), ze kterého jsou vyrobeny řadí tyto kalhoty do kategorie špičkového sportovního oblečení pro děti. Velkou výhodou je upravovatelný pas - gumička je stahovací na knoflíky - a tak i drobným dětem kalhoty sedí výborně.

Kalhoty umožňují dětem příjemný pohyb a jsou ideálním kusem oblečení na hraní. Nechte děti klidně vydovádět, vyskákat a vyběhat, protože ani údržba těchto praktických nepromokavých kalhot není žádná věda. Při ušpinění stačí kalhoty osprchovat nebo vyprat na jemný program 30°C bez aviváže a pracích prostředků a vyvěsit.

*BMS* je německá značka oblečení do deště.

Přeměřte prosím dítko před objednávkou.

 

délka vnější 77, délka vnitřní 52 cm

Předchozí Následující