Pestrý výběr oblečení, ve kterém vás déšť a zima nepřekvapí

Do e-shopu

Co o nepromokneme říkají rodiče?

 • Konečně holinky, které oblékne i naše dítko s „tlustou nožkou“. Hurá.

  Lenka Kosová

 • Bambusové kukličky už mají holky na sobě a navlékají je občas i panenkám (to, když je venku teplo a ony je nemohou nosit). Díky za prima výrobek. Nosíme je i pod helmu na kola.

  Patricie Skuhravá

 • Zdravím, pořídili jsme vaše Windmoother bundičky a byla to výborná volba. Dovolená v Rakousku bundy řádně prověřila. Bundy neprofoukly a dětem v nich bylo teplo.

  Jaroslav Černý

 • Musím vám ihned napsat, jak moc jsme spokojeni s rybářskými kalhotami pro děti. Kluci je navlékly hned jak balíček dorazil a vypadá to, že v nich půjdou i spát. Nejlepší dárek k narozeninám. Díky moc.

  Petra Opatová

 • Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za zaslané rybářské holinky. Pro syna to byl dar s velkým D a dodnes se jich nemůže nabažit. Děkuji a přeji hezký den.

  Helena Heierová

 • Dekuji velice, kalhoty jsou super a deti jsou nadšené. Hodne štěstí.

  Kliner

Hlavně ať jsou v suchu!

Společnost Ocean Rainwear byla založena v roce 1958 v Herning (Dánsko), jako výrobce velice kvalitního nepromokavé oblečení. Společnost se rychle etablovala jako jednička na trhu s oblečením v odvětví rybolovu a oblečení pro rybářský průmysl. Tato tradice ještě existuje dnes.

Ocean dnes dodává zaručenou kvalitu nepromokavého oblečení do mnoha průmyslových odvětví - zpracování potravin, průmyslové čištění, lesnictví, zemědělství, strojní průmysl, stavby budov, silnice a rafinace ropy. Specializuje se i na dětské nepromokavé oblečení. Ať už jste kdekoliv  oblečení  společnosti Ocean rainwear vás udrží v suchu :-)

Více o značce

Úspěch a růst společnosti, lze přičíst spolehlivosti, důvěryhodnosti, dostupnost a přátelské služby. Značka Ocean Rainwear je prodávána po celém světě.

Doufáme, že se i Vy a Vaše děti budou dobře cítit v nepromokavém a funkčním oblečení značky Ocean Rainwear a budete se k nim rádi vracet.

Značka *BMS* vznikla v roce 1997 po 25 letech zkušeností při aktivitách v přírodě a na moři, hlavně při jachtingu. Veškeré oblečení je navrhováno s důrazem na detail, praktičnost a bezpečnost. Materiály jsou testovány a mají certifikát Oeko Tex Standard 100. 

Značka Rainbusters vznikla v roce 2009 z popudu jedné čtyřnásobné maminky v Irsku. Zjistila, že nejen její  děti jsou nejšťastnější, když si mohou hrát bez zábran špína nešpína. A dostat děti na čerstvý vzduch je důležité nejen pro jejich zdraví, ale i pro „zdraví rodičů“.

Majitelka značky byla vychována ve Skandinávii, kde je běžné, že děti jsou venku stále když není počasí ideální.  A tak když děti nemají kvalitní nepromokavé oblečení jsou zbytečně nemocné, pere se moc prádla a běžné oblečení se mění často a tak se i rychleji ničí. Rainbusters je jedničkou na irském trhu v praktickém oblečení pro předškolní a školní děti. Oblečení je odolné, barevné a děti v něm rády chodí ven. Přejeme i vám, aby si oblečení této značky vaše děti oblíbily a mohly tak řádit venku i v mokru a chladu.

ELKA Rainwear byla založena roku 1958 v Dánsku. V počátcích se věnovala  výrobě funkčního spodního prádla pro dospělé a později se zaměřila na oblečení do deště a pracovní oblečení pro všechny odvětví průmyslu. Kolekce pro děti jen navázala na jejich zkušenosti z výroby oblečení pro dospělé.

Oblečení se vyrábí v Evropě.  Elka se snaží o ekologicky šetrnou výrobu. Pracuje s materiály PVC, PU, Nylon, polyester a dalšími.. Její oblečení je kvalitní a léty prověřené.

Je anglická značka založená roku 2004. Zakládá si na materiálech, střizích i barevnosti. Oblečení je rostoucí, funkční, kvalitní a krásné. Frugi je certifikována ekologickou společností GOTS a Soil Association. Přísné procesy okolo certifikace znamenají, že když nakupujete výrobky s těmito známkami; nekupujete pouze organické látky - nakupujete etické.

Tyto osvědčení ukazují, že Frugi nepoužívá dětskou práci a že všichni její pracovníci mají práva, pracují v bezpečném prostředí a jsou zaručeny minimální mzdy.

Anglická značka vznikla před 20 lety v devonu na malé farmě, kdy maminka vyrobila svému dítku první nepromokavou kombinézu. Ta se stala hitem na místních trzích a netrvalo dlouho a kolekce oblečení byla rozšířena na speciální oblečení na lyže, do hor, do kaluží i do chladu. Oblečení je kvalitní v krásných barvách a praktické. Náš tip: bundy do kapsy.

Společnost vznikla v roce 1998, je majitelem certifikátu GOTS. Organickými materiály si můžete být jisti. Barvy a střihy má na svědomí Zoe Mellor. Tohle oblečení si vaše děti zamilují – je tak pestré a veselé.

Firma Demar byla založena v roce 1978. Díky dlouholeté zkušenosti, vývoji nových technologií a vášni pro vytváření nových produktů si získala uznání u nejnáročnějších klientů z celého světa. Výrobních kapacita všech továren Demar umožňuje vyrobit více než 2,5 milionů párů obuvi ročně. Nás zaujali dětské holinky pro svoji lehkost a kvalitu.

I značku nepromokneme naleznete u mnoha oděvů na webu. Sami si navrhujeme a šijeme oblečení, které je netuctové, originální - často jen v pár kouscích a reflektuje aktuální trendy. Máme rádi oblečení rostoucí, veselé, v ČR vyrobené.