Co o nepromokneme říkají rodiče?

 • Konečně holinky, které oblékne i naše dítko s „tlustou nožkou“. Hurá.

  Lenka Kosová

 • Bambusové kukličky už mají holky na sobě a navlékají je občas i panenkám (to, když je venku teplo a ony je nemohou nosit). Díky za prima výrobek. Nosíme je i pod helmu na kola.

  Patricie Skuhravá

 • Zdravím, pořídili jsme vaše Windmoother bundičky a byla to výborná volba. Dovolená v Rakousku bundy řádně prověřila. Bundy neprofoukly a dětem v nich bylo teplo.

  Jaroslav Černý

 • Musím vám ihned napsat, jak moc jsme spokojeni s rybářskými kalhotami pro děti. Kluci je navlékly hned jak balíček dorazil a vypadá to, že v nich půjdou i spát. Nejlepší dárek k narozeninám. Díky moc.

  Petra Opatová

 • Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za zaslané rybářské holinky. Pro syna to byl dar s velkým D a dodnes se jich nemůže nabažit. Děkuji a přeji hezký den.

  Helena Heierová

 • Dekuji velice, kalhoty jsou super a deti jsou nadšené. Hodne štěstí.

  Kliner

Hlavně ať jsou v suchu!

Společnost Ocean Rainwear byla založena v roce 1958 v Herning (Dánsko), jako výrobce velice kvalitního nepromokavé oblečení. Společnost se rychle etablovala jako jednička na trhu s oblečením v odvětví rybolovu a oblečení pro rybářský průmysl. Tato tradice ještě existuje dnes.

Ocean dnes dodává zaručenou kvalitu nepromokavého oblečení do mnoha průmyslových odvětví - zpracování potravin, průmyslové čištění, lesnictví, zemědělství, strojní průmysl, stavby budov, silnice a rafinace ropy. Specializuje se i na dětské nepromokavé oblečení. Ať už jste kdekoliv  oblečení  společnosti Ocean rainwear vás udrží v suchu :-)

Více o značce

Úspěch a růst společnosti, lze přičíst spolehlivosti, důvěryhodnosti, dostupnost a přátelské služby. Značka Ocean Rainwear je prodávána po celém světě.

Doufáme, že se i Vy a Vaše děti budou dobře cítit v nepromokavém a funkčním oblečení značky Ocean Rainwear a budete se k nim rádi vracet.

Značka *BMS* vznikla v roce 1997 po 25 letech zkušeností při aktivitách v přírodě a na moři, hlavně při jachtingu. Veškeré oblečení je navrhováno s důrazem na detail, praktičnost a bezpečnost. Materiály jsou testovány a mají certifikát Oeko Tex Standard 100. 

Značka Rainbusters vznikla v roce 2009 z popudu jedné čtyřnásobné maminky v Irsku. Zjistila, že nejen její  děti jsou nejšťastnější, když si mohou hrát bez zábran špína nešpína. A dostat děti na čerstvý vzduch je důležité nejen pro jejich zdraví, ale i pro „zdraví rodičů“.

Více o značce

Majitelka značky byla vychována ve Skandinávii, kde je běžné, že děti jsou venku stále když není počasí ideální.  A tak když děti nemají kvalitní nepromokavé oblečení jsou zbytečně nemocné, pere se moc prádla a běžné oblečení se mění často a tak se i rychleji ničí. Rainbusters je jedničkou na irském trhu v praktickém oblečení pro předškolní a školní děti. Oblečení je odolné, barevné a děti v něm rády chodí ven. Přejeme i vám, aby si oblečení této značky vaše děti oblíbily a mohly tak řádit venku i v mokru a chladu.