Nepromokavé oblečení pro děti

Přece byste nechtěli, aby vaše dítě chodilo jen po dvou, po chodníku a navíc jen za příznivého počasí! Není nad to vyválet se pěkně ve sněhu, zahrabat se do listí, proskákat všechny kaluže a uplácat si bábovku z bláta!

Pořiďte svým malým milým kvalitní nepromokavé oblečení, které vydrží kdejaké kaskadérské kousky a které navíc snadno vyperete. Přesně takovéhle nepromokavé oblečení ocení nejen vaši malí dobrodruzi, ale i vy!

„Hlavně ať jsou v suchu!“ Vždyť o tohle nám šlo už od jejich narození.

Na Nepromokneme.cz najdete širokou škálu kvalitního dětského nepromokavého oblečení za rozumné ceny.

Ocean Rainwear - zkušenosti deštivé Skandinávie

Společnost Ocean Rainwear  byla založena v roce 1958 v Herning (Dánsko), jako výrobce velice kvalitního nepromokavé oblečení. Společnost se rychle etablovala  jako  jednička na trhu s oblečením v odvětví rybolovu a oblečení pro rybářský průmysl.Tato tradice ještě existuje  dnes.

Ocean dnes dodává zaručenou kvalitu nepromokavého oblečení do mnoha průmyslových odvětví - zpracování potravin, průmyslové čištění, lesnictví, zemědělství, strojní průmysl, stavby budov, silnice a rafinace ropy. Specializuje se i na dětské nepromokavé oblečení. Ať už jste kdekoliv  oblečení  společnosti Ocean rainwear vás udrží v suchu :-)

Úspěch a růst společnosti, lze přičíst spolehlivosti, důvěryhodnosti, dostupnost a přátelské služby. Značka Ocean Rainwear je prodávána po celém světě.

Doufáme, že se i Vy a Vaše děti budou dobře cítit v nepromokavém a funkčním oblečení značky Ocean Rainwear a budete se k nim rádi vracet.

*BMS*

Značka *BMS* vznikla v roce 1997 po 25 letech zkušeností při aktivitách v přírodě a na moři, hlavně při jachtingu. Veškeré oblečení je navrhováno s důrazem na detail, praktičnost a bezečnost. Materiály jsou testovány a mají certifikát Oeko Tex Standard 100. 

Rainbusters - rodinná firma z Irska

Značka Rainbusters vznikla v roce 2009 z popudu jedné čtyřnásobné maminky v Irsku. Zjistila, že nejen její  děti jsou nejšťastnější, když si mohou hrát bez zábran špína nešpína. A dostat děti na čerstvý vzduch je důležité nejen pro jejich zdraví, ale i pro „zdraví rodičů“.

Majitelka značky byla vychována ve Skandinávii, kde je běžné, že děti jsou venku stále když není počasí ideální.  A tak když děti nemají kvalitní nepromokavé oblečení jsou zbytečně nemocné, pere se moc prádla a běžné oblečení se mění často a tak se i rychleji ničí. Rainbusters je jedničkou na irském trhu v praktickém oblečení pro předškolní a školní děti. Oblečení je odolné, barevné a děti v něm rády chodí ven. Přejeme i vám, aby si oblečení této značky vaše děti oblíbily a mohly tak řádit venku i v mokru a chladu.

Prohlédněte si naše nepromokavé oblečení pro děti

Hledáte radu, jak vybrat tu správnou bundu nebo kalhoty?